piątek, 6 października 2017

Kraków: wkrótce darmowe lekcje języka włoskiego!

Kolejna edycja darmowych lekcji włoskiego przed nami! [aktual. edycja 2018/2019 tutaj]

O sposobie rekrutacji do grupy dla początkujących (dla osób, które nie uczyły się języka) można przeczytać tutaj: http://misjonarkiszkoly.blogspot.it/2017/10/krakow-woski-dla-poczatkujacych.html. 

Grupa zaawansowana wznawia naukę już w przyszłym tygodniu. 
Chętni do dołączenia do tej grupy są proszeni o dokładne przeczytanie informacji dostępnych  pod linkiem: http://misjonarkiszkoly.blogspot.it/2017/10/nauka-woskiego-zapisy-do-grupy.html.

W tym roku akademickim nie będzie zajęć na poziomie pomiędzy początkującym a zaawansowanym (zajęcia w zeszłorocznej grupie prowadzonej przez p. Agnieszkę nie będą kontynuuowane). 
  1. Wszystkie zajęcia będą odbywały się późnym wieczorem, o godzinie 20:30-21:30, w ten sam dzień tygodnia, przez cały rok akademicki. 
  2. Miejsce zajęć: w naszym domu w Krakowie, przy ul. ks. Ferdynanda Machya 24 (okolice pętli tramwajowej Bronowice Małe). 
  3. W lekcjach mogą uczestniczyć jedynie osoby przyjęte do danej grupy. 
  4. Ilość osób w każdej grupie jest ograniczona. 
  5. W przypadku dużego zainteresowania zajęciami pierwszeństwo mają studenci oraz osoby z konkretną motywacją do nauki (prosimy o wpisanie tego w ankiecie).
Lekcje są naprawdę bezpłatne. Jedyne koszty, jakie ponoszą uczestnicy, wynikają z konieczności drukowania we własnym zakresie materiałów przesłanych mailem.

Zapraszamy!

siostry misjonarki szkoły